Gem-buy.com,خريد جم براي کلش,خريد جم کلش اف کلنز,خرید جم clash of clans منوی اصلی سایت جم بای
Gem-buy.com,خريد جم براي کلش,خريد جم کلش اف کلنز,فروش جم clash of clans,خرید الماس clash of clans
clash of clans
Clash of clans
خرید جم
clash royale
Clash Royale
خرید جم
Boom beach
Boom beach
خرید جم
Hay Day
Hay Day
خرید جم
dominations
Dominations
خرید جم
فرم درخواست خرید جم بازی های دیگر
درخواست جم بازی
مورد علاقه ی شما

نکات قبل از خرید جم کلش آف کلنز

1- کاربرانی که نام کاربری(username) جی میل (Gmail) و رمز(Password) و یا اپل آی دی(Apple ID) و رمزشان را به صورت صحیح در سایت وارد نکنند بین 2 تا 4 ساعت بیشتر از موعد مقرر جم(الماس) ها برایشان واریز خواهد شد.
افرادی که نام کاربری(username) جی میل (Gmail) یا اپل آی دی(Apple ID) آنها به بازی سینک نباشد ممکن است تا 6 ساعت بیشتر از موعد مقرر به سفارششان رسیدگی بشود. بنابراین تقاضا می شود قبل از تکمیل فرآیند سفارش ، از سینک بودن بازی بر روی جی میل (Gmail) یا اپل آی دی(Apple ID) خود اطمینان حاصل کنید و اگر شک دارید و یا مطمئن نیستید قبل از خرید حتما بخش [ راهنمایی سینک ] را مطالعه بفرمایید.

2- روزهایی که سرور بازی کلش آپدیت می شود، تمامی کاربرانی که بین یک ساعت قبل و 4 ساعت بعد از این آپدیت خرید انجام می دهند باید انتظار تاخیری 3 تا 4 ساعت بیشتر از موعد مقرر را داشته باشند.

3- از تمامی کاربران عزیز تقاضا می شود شماره ی تراکنش را بعد هر خرید موفق تا واریز جم(الماس) ها نگه دارند. در صورتی که مشکلی ( اعم از تاخیر در واریز جم(الماس) به هر دلیلی) رخ دهد تنها ملاک برای ما شماره ی تراکنش شما خواهد بود.
به علاوه ی اینکه شماره ی تراکنش شما در قرعه کشی هر شب مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

4- افرادی که به هر دلیلی موفق به دریافت جم(الماس) نشده اند و در جهت رفع مشکلشان راهی نیست ( اعم از مشکل در نام کاربری(username) و کلمه ی عبور( فراموش کردن یکی از اینها!) سینک نشدن بازی ( در صورتی که پس از مطالعه ی بخش راهنمایی سینک و توصیه های مسئولین سایت، سینک بازی میسر نبود)) نهایت تا 24 ساعت بعد ثبت سفارش زمان دارند تا با وارد کردن کد تراکنش خرید در بخش پیگیری سفارشات، شماره کارت بانکی خود را جهت استرداد مبلغ پرداختی(با کسر مبلغی بابت هزینه ها) وارد کنند.لازم به ذکر است که عودت وجه بین 1 تا 3 روز کاری زمان می برد.

5- افرادی که شماره ی تماس را سوری یا اشتباه پر کنند و یا به شماره تماسی که وارد می کنند پاسخگو نباشند عواقب هر گونه تاخیری با خودشان خواهد بود.

6- اگر بین ساعت 9 صبح تا 7 شب خرید کردید و تا 4 ساعت بعد ثبت سفارش جم(الماس) ها برایتان واریز نشد حتما در بخش پیگیری سفارشات وضعیت سفارش خود را بررسی نمایید.
اگر برای اکانتی برای نخستین بار از سایت بین ساعت " 7 " الی " 19 " خرید انجام شود ، در صورت درست بودن اطلاعات ( جیمیل- پسورد ، اپل ای دی - پسورد و سینک بودن بازی به اطلاعات ذکر شده) آن سفارش طی مدت " 4" تا " 6 " ساعت واریز خواهد شد. سفارشاتی که بین ساعت " 19 " الی " 7 " برای نخستین بار از سایت خرید میکنند در ابتدای روز کاری در اولویت خواهند بود و سفارششان در صورت صحت اطلاعات مورد نیاز بین ساعت "11 " الی " 13 " واریز خواهند شد.
در صورتی که اکانتی برای دومین بار یا بیشتر خرید انجام دهد و سفارش مذکور بین ساعت " 7 " تا "19" باشد مدت زمان واریز جم بین " 15 دقیقه " تا " 2 ساعت و نیم " است. چنانچه سفارش بین ساعت " 19 " الی " 24 " ثبت شود مدت زمان واریز جم بین " 30 دقیقه " الی " 3 ساعت " خواهد بود.


7- چنانچه در حین بازی با پیغام زیر مواجه شدید بدانید مسئولین سایت وارد اکانت شما شده و در حال واریز جم(الماس) ها هستند. لذا تقاضا می شود وقتی با این پیغام مواجه شدید تا 10 دقیقه از بازی خارج شده و برای ورود به بازی تلاش مجدد نکنید تا خللی در واریز جم(الماس) ها ایجاد نشود.


8- جیمیل و پسورد صحیح ، اپل ای دی و پسورد صحیح برای واریز جم الزامی است لذا از لحظه ی پر کردن فرم خرید تا واریز جم از تغییر دادن پسورد اکانت ها خود داری کنید.

به محض واریز شدن جم رمز اپل ای دی و جیمیل خود را تغییر دهید . سایت جم بای فقط از زمان خرید ( در صورت صحیح بودن اطلاعات ) تا واریز جم ( برای همان سفارش) در مورد اطلاعات حساب مشتریان مسئولیت دارد و هر مشکلی که برای اکانت مشتری در ساعات ، روز ها یا ماه های بعدی رخ دهد سایت جم بای مسئولیتی در مورد اکانت مشتری ندارد.
بنابراین با تغییر پسورد خود بلافاصله بعد از واریز جم این اطمینان را داشته باشید که اگر خدایی نکرده بعد ها برای اکانت یا بازی تان مشکلی به وجود بیاید پسورد اکانت شما را ما در اختیار نداشته ایم.

9- سایت جم بای هیچ گونه رسید خریدی نمی تواند ارائه دهد . دلیل این امر آن است که برای واریز جم ها نیاز به اکانت های معتبر آمریکاس. زمانی که برای شما جم واریز می شود رسید خرید بازی شما مربوط به اکانت معتبر امریکاست (که از طریق آن و از بازار گوگل پلی یا اپ استور خرید انجام می شود ) و هیچ گونه رسیدی که مشخصا برای بازی مشتری باشد وجود ندارد.
در صورتی رسید خرید برای اکانت مشتری توسط گوگل پلی یا اپ استور ارسال می شود که مشتری از داخل اکانت خودش خرید انجام دهد که این امر به دلیل تحریم های نامعقول این شرکت ها علیه جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف ایران میسر نیست.
>>> خرید جم کلش آف کلنز <<<

Copyright © 2014 Gem-Buy.com Inc. All Rights Reserved
Proudly Powered by Gembuy Team